خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سفیر ایران در بیروت:

  چهار دیپلمات ایرانی ربوده شده در بازداشت اسرائیل هستند


  به گزارش خبرگزاری رسا، «محمد فتحعلی» سفیر ایران در لبنان اعلام کرد چهار دیپلمات ایرانی که در تیرماه سال 1361 در لبنان ربوده شدند، در بازداشت رژیم صهیونیستی هستند.

   به گزارش فارس، وی در سالروز ربودن این دیپلمات‌ها و در مراسمی در سفارت ایران در لبنان گفت: آنچه اتفاق افتاده، جنایتی در حق جامعه بین‌المللی است زیرا بر خلاف تمام اسناد و توافق‌های بین‌المللی و نیز نقض آشکار حقوق بشر است.

   

  فتحعلی سپس گفت: ما ناامید نیستیم و این مساله بزرگ انسانی تا آزادی دیپلمات‌ها و بازگشت آنها به وطن و میان خانواده‌هایشان ادامه می دهیم.

   

  سفیر ایران در لبنان افزود: شواهد و دلایل موجود بسیاری نشان می دهد این دیپلمات‌ها توسط مزدوران رژیم صهیونیستی ربوده شده و به داخل اراضی فلسطین اشغالی منتقل شده‌اند؛ دولت ایران از آقای «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل، صلیب سرخ و دیگر موسسات حقوق بشری درخواست دارد به وظایف خود در این خصوص عمل کنند و با هدف تامین این عزیزان بر رژیم صهیونیستی اعمال فشار کنند.

   


  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : لبنان ,دیپلمات‌ها ,صهیونیستی ,رژیم ,ربوده ,رژیم صهیونیستی ,سفیر ایران ,دیپلمات ایرانی ,چهار دیپلمات ,چهار دیپلمات ایرانی ,
  سفیر ایران در بیروت:

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر