خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله خطاب به مجامع بین المللی:

  چرا چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی تعیین تکلیف نمی شوند


   

  کوثری با طرح این سؤال خطاب به مجامع بین المللی که چرا چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی تعیین تکلیف نمی شوند؟، تأکید کرد: چگونه است که همه ظرفیت های بین المللی برای آزادی یک خلبان اسرائیلی متجاوز بسیج شده اند اما پیگیری سرنوشت این چهار گروگان ایرانی را رها کرده اند؟.

   

  اسماعیل کوثری، فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله(ص) سپاه در گفت و گو با قربانیان تغافل با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص زنده بودن چهار دیپلمات ایرانی ربوده شده در لبنان گفت: پیگیری پرونده این گروگان ها آنگونه که باید خیلی محکم و جدی نیست؛ همان اوایل که موقعیت هایی مانند معاوضه با گروگان های غربی پیش آمد، باید اقدام می شد. 

   

  وی با بیان اینکه اکنون هم تا رسیدن به نتیجه پیگیری می شود، افزود: با این حال از رژیم اشغالگر قدس و سازمان ملل گله و طلب داریم که  اگر این عزیزان، شهید هستند چرا پیکرشان را نمی دهند و اگر زنده چرا تعیین تکلیف نمی شوند؟.

   

  رئیس سابق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: چگونه است که همه ظرفیت های بین المللی برای آزادی یک خلبان اسرائیلی متجاوز بسیج شده اند اما پیگیری سرنوشت این چهار گروگان ایرانی را رها کرده اند؟./ز.ش

   


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : چهار ,ایرانی ,پیگیری ,گروگان ,المللی ,تعیین ,چهار دیپلمات ,تعیین تکلیف ,کرده اند؟ ,پیگیری سرنوشت ,چهار گروگان ,چهار گروگان ایرانی ,خلبان اسرائیلی متجاوز ,ایرانی تعیین تکلیف ,چهار دیپلمات ربوده ,
  فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله خطاب به مجامع بین المللی:

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده